Bayırköy Belediyesi Resmi Web Sitesi

Başkanımız Hakkında

Özgeçmiş

1968 yılında Bayırköy`de doğdum. İlk ve orta eğitimimi Bayırköy İlköğretim Okulu`nda tamamladıktan sonra lise eğitimimi Bilecik Teknik Lise ve Endüstiri Meslek Lisesi`nde bitirdim.2018 yılı Temmuz ayında ,Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesinin iki yıl süreli Pazarlama ve Reklamcılık Bölümü,Halkla İlişkiler ve Tanıtım Programından mezun oldum.

1988-1990 yılları arasında askerliğimi yaptıktan sonra 1990 Temmuz ayında Tekersan Jant Fabrikası`nda elektrik bakımcısı olarak iş başı yaptım. Bu arada 1992 yılında işyeri temsilcisi olarak seçildim. 2002 yılında Bozüyük`e kurulan sendikaya şube başkan yardımcısı olarak seçildim.

Evli ve iki çocuk babasıyım. Bu süreler içerisinde insan ilişkileri, liderlik, temel ekonomi ve halk yönetimi konularında bolca eğitim aldım.Bu arada iki kez KKTC`ne, bir kez de Mısır `a dış ülke ziyaretinde bulundum. 29/03/2009 da yapılan yerel seçimlerde Bayırköy Belediye Başkanı olarak seçildim. 31 Mart 2019 Tarihinde yapılan Yerel Seçimlerde 3.cü kez Bayırköy Beldemize , Belediye başkanı olarak seçildim .beni bu göreve 3.cü kez seçen vatandaşlarıma sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Ekibimizle birlikte halkımıza layık olduğu en güzele, en iyiye kavuşturmak için mücadele edeceğiz. Bu vesile ile tüm belde halkına saygılarımı sunarım.


 

Başkan'a Ait Resimler

 

Başkana Mesaj